Psal se rok 2018, kdy jsem v květnu na svět přivedla naší první dceru Sofii. Když bylo Sofince cca půl roku a z malého uzlíčku se začala klubat roztomilá holčička měla jsem obrovské nutkání jí dávat ty největší mašličky na hlavu, kupovala jsem jí oblečení, které bylo plné volánků, krajek, mašlí a strašně mě bavilo tu naší holčičku pořádně parádit. 

Protože jsem si v období těhotenství koupila šicí stroj, napadlo mě, že bych mohla zkusit ušít nějakou tu mašličku na hlavu sama. Podařilo se a mašlí přibývalo. Celkem často jsem začala bojovat s myšlenkou, že by se mi velmi líbilo, kdyby měla k mašli ještě tepláčky a tím by vzniklo perfektní ladící kombo, velmi zřídka lze něco takového najít v kamenných prodejnách. 

Mé zkušenosti v té době nebyly tak velké a proto jsem se začala poohlížet po nějaké paní, která by mě naučila šít. Netrvalo dlouho a díky sociálním sítím jsem našla paní Ilonku, která mi dala nějaké základy. Zjistila jsem, že to není jen tak, ušít kalhoty. Ačkoliv se vše zdá být pro mě na první pohled primitivní, tak není, ba naopak. Šití pro začátečníky je pěkná fuška. 

Po pár lekcích jsem Ilonce řekla můj podnikatelský záměr, který jsem již v té době měla perfektně promyšlený, skvěle vystihoval dvě slova “být sladění” ! Ilonka se na mě tenkrát podívala a řekla mi, že mi vlastně v tomto směru může pomoci, protože zkušenosti s šicím strojem má bohaté. 

A tak se z nás začal stávat tým, vymyslela jsem název mojí značky MyMake. Proč vlastně MyMake ? Protože jsem nechtěla, aby byl název specifický, chtěla jsem, abych si pod svojí značkou mohla vyrábět produkty, kterékoliv kategorie. Začala jsem vyřizovat potřebné věci, spustila tento e-shop, založila jsem sociální sítě, Instagram a Facebook. 

V roce 2019 jsem znovu otěhotněla, mezitím jsem intenzivně docházela na šicí kurzy k úžasné paní Hance, kde jsem se velmi sblížila s šicím strojem a zjistila, že mě šití neuvěřitelně baví. V tomto roce vzniklo pod mojí značkou spoustu nových setů, produktů a moje nabídka se tak začala velmi intenzivně rozrůstat, zvyšovala se poptávka a tak jsem musela rozšířit náš tým.

K dnešnímu dni se můj tým skládá z výborné švadleny paní Jany, která pro Vás šije téměř všechny sety. Ze skvělé paní Alenky, která šije dětské oblečení, doplňky jako jsou kravaty, motýlky, mašle atp. A posledním členem mého týmu je paní Zuzanka, která má opravdu zlaté ruce a ručně háčkuje všechny háčkované výrobky, které na mém e-shopu můžete najít. Ostatní věci zařizuji s velkou láskou já, balím a vyřizuji Vaše objednávky a komunikuji s Vámi. Vymýšlím všechny kolekce, které u mě na e-shopu můžete najít. 

V roce 2020 jsem přivedla na svět našeho syna Tomáška, tento rok, byl zase o velký kus úspěšnější než ten předchozí a já se tak s obrovskou chutí a hlavou plnou nápadů pouštím do nového roku 2021.. 

Děkuji, že díky Vám si plním svůj sen a mohu dělat to, co mě opravdu baví. 

S láskou maminka Káťa…..